Tur Virtual – Sala de mese

Sala de mese: spațiul 1 

Sala de mese: spațiul 2 

Oficul de primire Catering

SPAȚII EXTERIOARE

PARTER

ETAJ 1

GRĂDINIȚA

ETAJ 2

ȘCOALA PRIMARĂ

ETAJ 3

GIMNAZIU

Contactați-ne

Școala și grădinița sunt amplasate în spațiul clădirii din strada Ion Brezoianu nr.31, o clădire generoasă, de 2500m.p. și având o curte de 1000m.p., situată în imediată vecinătate a parcului Cișmigiu.

Spațiile interioare și exterioare sunt amenajate într-un stil aparte, atmosfera creată fiind una caldă, naturală, dată de o anumită cromatică, de stilul de decorare a interiorului, rezultând spații potrivite activităților de bază și complementare pe care copiii le desfășoară.

Pe lângă sălile de clasă, în clădire există o sală de sport de aprox.100m.p., 2 săli de euritmie, laboratoare și ateliere, sală de muzică, o cantină, 2 dormitoare pentru grădiniță.

Strada Ion Brezoianu, nr 31, sector 1 București

office@scoalalibera.ro